Udostępnij na

Facebook Logo Whatsapp Logo Telegram Logo Email Logo Clipboard Logo

EvoEAA's

Sport Series

Wyjątkowe:

Odpowiedni dla Wegan

Odpowiedni dla Wegan

Bez Glutenu

Bez Glutenu

Bez GMO

Bez GMO

Bez Ryb

Bez Ryb

Bez Nabiału

Bez Nabiału

Odpowiedni dla Wegetarian

Odpowiedni dla Wegetarian

Bez Laktozy

Bez Laktozy

Bez Jaj

Bez Jaj

Bez Orzechów

Bez Orzechów

Bez Kofeiny

Bez Kofeiny

Bez Soi

Bez Soi


Informacje o produkcie

  •  EAA o smaku: Nasze aminokwasy egzogenne w proszku łączą funkcjonalną jakość i pyszne smaki by HSN.
  •  Fermentacja roślinna: Aminokwasy pozyskane przez fermentację pochodzenia niezwierzęcego, odpowiednie dla wegan, o najwyższej czystości.
  •  Niepowtarzalny smak: Opracowane tak, by nie przypominały aminokwasów. Mają niską goryczkę charakterystyczną i pyszne smaki, które świetnie sprawdzają się solo lub z innymi suplementami.
  •  Z substancją słodzącą: Smaki idealne, by wpleść je w codzienną dietę bez zaburzania planu żywieniowego, nawet podczas treningu na rzeźbę.
  •  Pełny profil EAA: Zawiera dziewięć aminokwasów niezbędnych w proporcji zaprojektowanej, by uzupełnić spożycie białka niezależnie od preferencji czy wymagań dietetycznych.
  •  Wszechstronne i elastyczne zastosowanie: Używaj przed, w trakcie lub po treningu; idealne też do wzbogacenia profilu aminokwasów w przepisach roślinnych i dietach wegańskich.

Sposób użycia

Najlepszy moment na przyjmowanie

Produkty powiązane z tym produktem

Pełny opis
Spis treści

Nieodzowne aminokwasy o smaku - poznaj Evoeaa's

Evoeaa’s od SportSeries to suplement diety o smaku, oparty na nieodzownych aminokwasach (EAA), z substancją słodzącą.

Nasze nieodzowne aminokwasy zostały opracowane z surowców pochodzenia roślinnego z fermentacji (nie pochodzą z tkanek zwierzęcych) oraz z niesamowitymi, unikalnymi opracowaniami smakowymi, które redukują naturalną gorycz aminokwasów. Efekt: natychmiastowe rozpuszczanie, zrównoważone i pyszne smaki oraz wegańska formuła, która łatwo wpasowuje się w Twój codzienny rytm.

Aminokwasy to składniki białek; a białka wspierają utrzymanie i wzrost masy mięśniowej.

Dlaczego Evoeaa's jest inne

Fermentacja roślinna: jakość, zrównoważony rozwój i kompatybilność

Nasze EAA pochodzą z kontrolowanych procesów fermentacji, co ułatwia kompatybilność z każdym stylem życia i podejściem etycznym dzięki braku składników zwierzęcych. Jeśli jesteś na diecie wegańskiej lub po prostu wolisz opcje bez składników zwierzęcych, tutaj masz całkowicie równoważną alternatywę pod względem jakości funkcjonalnej w stosunku do aminokwasów pochodzenia zwierzęcego.

System smakowy HSN: mniej goryczy, lepszy smak

Łączymy bezsmakową bazę nieodzownych aminokwasów z naszym unikalnym systemem smaków, stworzonym specjalnie, by łagodzić naturalną gorycz aminokwasów. Dzięki temu możesz cieszyć się spożywaniem EAA tylko z zimną wodą, bez żadnych dodatków maskujących ich naturalny smak.

Co daje Ci każda porcja Evoeaa's

Porcja Evoeaa's dostarcza pełny profil nieodzownych aminokwasów z łatwym rozpuszczaniem i pysznym smakiem na co dzień. Bez dodatku cukrów.

Wegańska formuła nieodzownych aminokwasów, zaprojektowana, by wygodnie i naturalnie wpasować się w Twoją codzienną rutynę.

Nie jesteś pewien? Pokażemy Ci!

By zrozumieć, co oznacza „pełny profil nieodzownych aminokwasów” w praktyce, zobacz porównanie składu standardowej piersi z kurczaka i Evoeaa’s na 100 g produktu:

AminokwasySkład piersi z kurczaka (mg/100g)Skład Evoeaa's (mg/100g)
Histydyna7172193
Izoleucyna12198533
Leucyna173227314
Lizyna196213937
Metionina6392133
Fenyloalanina9162133
Treonina9758533
Tryptofan2702133
Walina11458533
RAZEM100 g kurczaka = 9,5 g nieodzownych aminokwasów12,6 g Evoeaa's = 9,5 g nieodzownych aminokwasów

Praktyczne podsumowanie: z 12,6 g Evoeaa’s dostajesz 9,5 g EAA, które znajdziesz w 100 g piersi z kurczaka. Przydatna informacja, jeśli stosujesz dietę roślinną lub musisz kontrolować spożycie aminokwasów, gdy uczucie sytości jest problemem podczas okresów masy.

Smaki, do których chce się wracać

Opracowaliśmy smaki dla naszych nieodzownych aminokwasów, które sprawdzają się zarówno solo, po prostu zmieszane z wodą, jak i w połączeniu z innymi produktami w funkcjonalnych miksach: ciesz się owocowymi, ekstra orzeźwiającymi opcjami, by codziennie z przyjemnością sięgać po aminokwasy i nie znudzić się ich smakiem, jak to bywa z aminokwasami innych marek.

Jak włączyć je do codziennego życia?

  •  Przed treningiem: Idealne jako przedtreningówka bez stymulantów, jeśli trenujesz rano na czczo lub planujesz sesję cardio i nie chcesz mieć pustego żołądka. Możesz połączyć z kofeiną.
  •  W trakcie treningu: To jeden z klasycznych sposobów użycia nieodzownych aminokwasów, zwłaszcza podczas długich sesji lub w upale, mieszaj Evoeaa’s z elektrolitami lub węglowodanami.
  •  Po treningu: Połącz je z bezsmakową, hydrolizowaną białkową izolacją clear i kreatyną, by zakończyć trening w najlepszy sposób.
  •  W kuchni roślinnej: Dodaj Evoeaa’s do owocowych smoothie lub soków, by poprawić profil aminokwasowy potraw, które zwykle nie zawierają pełnowartościowego białka.

Do czego służą nieodzowne aminokwasy?

Aminokwasy to składniki białek. A białka wspierają utrzymanie i wzrost masy mięśniowej.

Nieodzowne aminokwasy są często stosowane przez sportowców jako suplement peri-treningowy przez cały sezon, szczególnie w okresach redukcji.

Dla kogo to jest?

Dla tych, którzy szukają wegańskiej opcji i bez dodatku cukrów, która pasuje do każdego etapu przygotowań, planu treningowego lub diety. Również dla tych, którzy mają dość gorzkiego posmaku aminokwasów i chcą lepszego doświadczenia, które pomoże im utrzymać regularność w stosowaniu aminokwasów.

Z czym można łączyć Evoeaa's?

Jeśli trenujesz siłowo, kreatyna to klasyka. W treningu wytrzymałościowym rozważ Evoendurance lub po prostu węglowodany, np. maltodekstrynę.

Możesz łączyć Evoeaa's z praktycznie każdym suplementem, ponieważ nieodzowne aminokwasy nie mają przeciwwskazań ani nie powodują niekompatybilności z żadnym produktem czy składnikiem.

Często zadawane pytania o EAA

Dlaczego stosować EAA, jeśli już biorę białko?

Bo forma proszku z nieodzownymi aminokwasami jest łatwa do dawkowania dzięki swojej wszechstronności: możesz stosować je podczas treningu, jako wolne aminokwasy nie obciążają układu trawiennego i pozwalają na lekkie kombinacje bez konieczności spożywania pełnego shake’a.

Skąd pochodzą aminokwasy?

Z fermentacji roślinnej. Nie używamy surowców pochodzenia zwierzęcego, więc są odpowiednie dla diety wegańskiej.

Czy zawierają cukier?

Nie. Evoeaa's jest bez dodatku cukru, co ułatwia stosowanie w planach redukcyjnych lub gdy musisz kontrolować kalorie lub spożycie cukrów.

Jaka jest różnica między EAA a BCAA?

BCAA (leucyna, izoleucyna i walina) to tylko trzy z dziewięciu nieodzownych aminokwasów. EAA zawierają te trzy plus sześć dodatkowych (lizyna, metionina, treonina, fenyloalanina, tryptofan i histydyna), oferując pełny profil, który jest bardziej dopasowany do potrzeb ogółu populacji. BCAA mają bardziej specyficzne zastosowanie u konkretnych sportowców z określonymi wymaganiami.

Podsumowując: wszystkie BCAA to EAA, ale nie wszystkie EAA to BCAA.

Bibliografia

Pytania od innych klientów (12)

Pytania są zadawane przez użytkowników, a odpowiedzi przygotowuje zespół HSN w celach informacyjnych. Przekazywane informacje nie zastępują porady ani opieki specjalisty służby zdrowia. Odniesienia do suplementów diety nie zostały ocenione przez EFSA (Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności) i nie mają na celu diagnozowania, leczenia, leczenia ani zapobiegania chorobom. HSN zastrzega sobie prawo do przeglądu lub aktualizacji odpowiedzi, gdy zajdzie taka potrzeba.

Zobacz więcej Zobacz mniej

Co mówią nasi klienci o produkcie

Zadowolony klient mówi:

Top.

Gab | 07/10/2026

Ten produkt naprawdę jest dla mnie świetny. Smak pomarańczowy pozytywnie mnie zaskoczył – smakuje jak świeżo wyciśnięty sok z mandarynek. Do tego doskonale się rozpuszcza i nie pieni. Przyjmowany razem z innymi produktami, takimi jak NAC, ALCAR czy kurkuma, świetnie maskuje ich nieprzyjemny smak... Profil aminokwasowy jest idealny dla osób, które chcą budować masę mięśniową, a aminokwasy pochodzą z fermentacji roślinnej. Super!

Oh, qui siamo veramente al top per quanto mi riguarda. Gusto Arancia l'ho trovato sorprendentemente buono, sembra una spremuta di Mandarino, in oltre si scioglie alla grande e non fa schiuma, se assunto con altre cose come NAC o ALCAR o Curcuma, copre perfettamente i sapori sgradevoli... Profilo Amminoacidico perfetto per chi punta alla massa muscolare, ed in oltre da fermentazione vegetale. top!
Czy ta opinia Ci pomogła?

Krytyczny klient mówi:

Nie pyszne

Salvador | 01/06/2025

Niestety nie jest to dobry smak. Smaki Clear byłyby bardziej odpowiednie. Ogólnie nie lubię smaków Eaas

Kein guter Geschmack dabei, leider. Die Clear-Geschmäcker würden sich besser eignen. Finde allgemein die Eaas nicht gut.
Czy ta opinia Ci pomogła?

Wynik 4.7 / 5.00 z 834 prawdziwych recenzji

Filtr
loader
Załadunek...

Opinie i oceny opublikowane na temat produktów odzwierciedlają wyłącznie poglądy i doświadczenia klientów. HSN nie weryfikuje ani nie popiera tych komentarzy ani stwierdzeń i nie ponosi odpowiedzialności za treści zawarte w recenzjach. Oświadczenia dotyczące suplementów diety nie zostały ocenione przez EFSA (Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności) i nie mają na celu diagnozowania, leczenia, leczenia ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie lub schorzeniu.

Zobacz więcej Zobacz mniej

Gab |

Zweryfikowany zakup

EvoEAA's 500 g pomarancza

Top.

Ten produkt naprawdę jest dla mnie świetny. Smak pomarańczowy pozytywnie mnie zaskoczył – smakuje jak świeżo wyciśnięty sok z mandarynek. Do tego doskonale się rozpuszcza i nie pieni. Przyjmowany razem z innymi produktami, takimi jak NAC, ALCAR czy kurkuma, świetnie maskuje ich nieprzyjemny smak... Profil aminokwasowy jest idealny dla osób, które chcą budować masę mięśniową, a aminokwasy pochodzą z fermentacji roślinnej. Super!

Oh, qui siamo veramente al top per quanto mi riguarda. Gusto Arancia l'ho trovato sorprendentemente buono, sembra una spremuta di Mandarino, in oltre si scioglie alla grande e non fa schiuma, se assunto con altre cose come NAC o ALCAR o Curcuma, copre perfettamente i sapori sgradevoli... Profilo Amminoacidico perfetto per chi punta alla massa muscolare, ed in oltre da fermentazione vegetale. top!
Czy ta opinia Ci pomogła?
Ogólna satysfakcja (5.0 / 5)
Prezentacja (5.0 / 5)
Stosunek jakości do ceny (5.0 / 5)
Efektywność (5.0 / 5)

Pablo |

Zweryfikowany zakup

EvoEAA's 500 g napój energetyczny

EAA

Smak napoju energetycznego się sprawdza. Mieszam go z dekstryną o smaku cytrynowym i dobrze do niej pasuje. Starcza na całkiem długo.

El sabor bebida energética funciona, lo mezclo junto a dextrina de sabor limón y no desentona, rinde bastante bien
Czy ta opinia Ci pomogła?
Ogólna satysfakcja (4.3 / 5)
Prezentacja (4.0 / 5)
Efektywność (4.0 / 5)
Stosunek jakości do ceny (5.0 / 5)

Ibon |

Zweryfikowany zakup

EvoEAA's 500 g arbuz

arbuz

Te aminokwasy trawią się bardzo dobrze, smak mi się podoba. Mieszam je z dextrozą podczas moich treningów. Podczas deficytu kalorycznego pomagają chronić mój mięsień. Stał się nieodłącznym elementem moich treningów.

Estos aminoácidos se digieren muy bien,el sabor me encanta.Los mezclo con la dextrosa en mis entrenamientos.Al estar en déficit calórico me ayudan a proteger mi músculo.Se ha vuelto un imprescindible en mis entrenos.
Czy ta opinia Ci pomogła?
Ogólna satysfakcja (4.7 / 5)
Prezentacja (4.0 / 5)
Stosunek jakości do ceny (5.0 / 5)
Efektywność (5.0 / 5)

Paco |

Zweryfikowany zakup

EvoEAA's 500 g arbuz

Skuteczny i wszechstronny

Idealny suplement o skuteczności, która niczym nie ustępuje whey. Wypróbowałem zarówno cytrynowy, jak i arbuzowy i polecam wymieszać go z jogurtem greckim, a potem dodać trochę owoców leśnych lub innych owoców!!

Un suplemento ideal con una efectividad que nada tiene que envidiar a una whey. He probado tanto el de limon como el de sandia y recomiendo mezclrlo con yogur griego y añadir despues algo de frutos rojos u otras frutas!!
Czy ta opinia Ci pomogła?
Ogólna satysfakcja (4.7 / 5)
Prezentacja (4.0 / 5)
Stosunek jakości do ceny (5.0 / 5)
Efektywność (5.0 / 5)

Aldo |

Zweryfikowany zakup

EvoEAA's 150 g mango

Super

Świetny suplement, skuteczny i wysokiej jakości. Stosunek jakości do ceny doskonały, polecany!

Ottimo integratore, efficace e di qualità. Rapporto qualità-prezzo eccellente, consigliato!
Czy ta opinia Ci pomogła?
Ogólna satysfakcja (5.0 / 5)
Prezentacja (5.0 / 5)
Stosunek jakości do ceny (5.0 / 5)
Efektywność (5.0 / 5)
Zobacz wszystkie recenzje
sciencie

Własna produkcja

Wytwarzamy nasze produkty i sprzedajemy je bezpośrednio Tobie.

verified

Gwarantowana jakość

Pełna kontrola nad procesami pozwala nam zdobywać najwyższe certyfikaty.

savings

Właściwa cena

Nasza filozofia pozwala nam oferować najlepsze możliwe ceny.

handshake

Zrównoważenie i społeczne zaangażowanie

Staramy się przyczyniać do lepszego społeczeństwa.

unarchive

Darmowa dostawa

Zrób zakupy za minimum 374,95 zł, a wyślemy całość za darmo.

rocket

Ekspresowa dostawa

Po złożeniu zamówienia dotrze ono w ciągu 3–5 dni roboczych.

mark mail

Codzienne promocje

Codziennie przygotowujemy oferty, byś mógł skorzystać z najlepszych okazji.

payment

Metody płatności

Możesz wybrać spośród różnych metod płatności.